Ovečky

Ovečky jsou křesťanskou třídou na Košutce. Dětem pomáháme objevovat svět, posilovat jejich důvěru, pocit jistoty, bezpečí, lásky, učit zamilovat si dobro, radovat se i žasnout. Cílem výchovy v této třídě je vypěstovat v dětech dobrý vztah k tradicím, k rodině, k přírodě a položit tak základy křesťanské morálky.
Třída má kapacitu 24 dětí ve věku  3 – 6 let.

Otevírací doba

Třída je otevřena od 6:45 – 16:00

Kontakt

Tel. do třídy: 773 225 779
Adresa: Žlutická 2, Plzeň 323 00

Nejnovější příspěvky

Třídní učitelky

Veronika Rafaela Slavíková

"Jsem sestra dominikánka a výchově dětí a mládeže se věnuji celý svůj profesní život. Dětským srdcí věřím, protože se s Malý princem učím, že "správně vidíme jen srdcem". Možnost být s dětmi považuji za požehnaný dar od Boha."

Ivana Urbanová

"Jsem maminka dvou dětí, s dlouholetou praxí v MŠ. Za nejvzácnější považuji čas strávený společně. S radostí, pokorou, láskou a porozuměním chci dětem zprostředkovat dobrodružství, které milují. Upřímně toužím hledat s nimi pravé hodnoty pro jejich další cestu životem."

Asistent pedagoga

Marie Fenclová

"Jsem babička. Můj vnuk začal chodit do školy a tak chci babičkovské zkušenosti uplatnit při péči o děti a podporovat je při jejich růstu. Práce s dětmi mě těší a uspokojuje."

Provozní

Gabriela Mentlíková

Jsem mamina dvou dospěláků a čtyřletého chlapečka a práce ve školce je pro mě velkou výzvou po mateřské dovolené. Věřím, že děti jsou vzácným darem od Pána Boha, který nám byl svěřen jen na krátký čas... A že ten čas letí... Také věřím, že pokud v dětství dostanou dobrý základ, lásku, přijetí, správné nasměrování a pevné kořeny, pak se jako rodiče nemusíme obávat jejich budoucnosti. S dětmi se znovu vracím do dětství a zapomínám na starosti všedního dne. Je pro mě opravdovou radostí zde pracovat a sytit bříška malých strávníků.

Fotogalerie