Motýlci

Motýlci jsou křesťanskou třídou na Borech. To nám umožňuje vést děti vhodným způsobem ke křesťanským hodnotám a tradicím. Klademe důraz na citovou a mravní výchovu, která prolíná všemi činnostmi. 

Třída má kapacitu 18 dětí ve věku 2 – 6 let.

Otevírací doba

Třída je otevřena od 7:00 – 16:30

Odpoledne od 15:00 do 16:30 je provoz sloučen do jedné třídy, a to do Berušek.

Kontakt

Tel. do třídy: 703 342 722
Adresa: Baarova 36, Plzeň 301 00

Nejnovější příspěvky

Třídní učitelky

Petra Mayerová

"Celý můj život je protkán touhou po kontaktu s dětmi. Jejich vnímání světa mne v mnohém fascinuje a také inspiruje. Osobní víra mne přivedla do MŠkB, kde mohu uplatnit své vzdělání a bohaté zkušenosti z práce s dětmi v mateřské škole i se svými třemi dcerami. Být s dětmi je můj splněný sen..."

Eva Trombiková

"Jsem maminka čtyř dětí a své životní zkušenosti spolu s pedagogickým vzděláním mohu bohatě uplatňovat, na základě víry v Boha, při práci s dětmi na MŠkB, kde do činností zapojuji hudebně dramatickou výchovu, instrumentální hru, zpěv, hudebně pohybové aktivity a muzikoterapii. Za základ pro utváření osobnosti dítěte považuji osvojování křesťanských hodnot – lásku k bližnímu, úctu, ohleduplnost, toleranci, odpuštění, sebepoznání.“

Tereza Jančíková

"Být učitelkou či obecně péče o děti mě naplňuje více než cokoliv jiného. Mým velkým koníčkem je hra na klavír a zpěv a snažím se dětem něco málo z té hudby předat. Ráda si s dětmi zpívám, učím je nové písničky, vnímání rytmu a melodie a celkově propojuji nenásilnou formou různé činnosti s hudbou. Pro děti se snažím být kamarádkou s otevřenou náručí a úsměvem, ovšem pravidla samozřejme být musí."

Provozní

Jana Peroutková

"Jako matka pěti dětí, jejichž péčí jsem strávila spoustu let v domácnosti, se nevěnuji svému vystudovanému oboru. Domnívám se, že mám dětem co nabídnout, a proto pracuji v MŠkB jako provozní pracovnice. Myslím si, že jsme dobrá parta, a doufám, že se u nás děti cítí dobře."​

Fotogalerie